RKS Wełna Rogoźno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
PIAST KOBYLNICA 2:0 KP LAS PUSZCZYKOWO
PELIKAN NIECHANOWO 4:2 WINOGRADY POZNAŃ
POLONIA POZNAŃ 0:5 KOTWICA KÓRNIK
KS ŁOPUCHOWO 1:4 VITCOVIA WITKOWO
TMS SUCHARY SUCHY LAS 1:0 WARTA ŚREM
KŁOS ZANIEMYŚL 3:0 LECHITA KŁECKO
STELLA LUBOŃ 3:2 RKS WEŁNA ROGOŹNO

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
KP LAS PUSZCZYKOWO - LECHITA KŁECKO
KŁOS ZANIEMYŚL - TMS SUCHARY SUCHY LAS
WARTA ŚREM - KS ŁOPUCHOWO
VITCOVIA WITKOWO - STELLA LUBOŃ
KOTWICA KÓRNIK - PELIKAN NIECHANOWO
WINOGRADY POZNAŃ - PIAST KOBYLNICA
RKS WEŁNA ROGOŹNO - POLONIA POZNAŃ

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Logowanie

Statystyki drużyny

Ankiety

W sezonie 2013/2014 Wełna awansuje do IV ligi ??

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 12 33 11 0 1 42 - 14 +28
2.
herb
plus 12 30 10 0 2 39 - 15 +24
3.
herb
minus 12 28 9 1 2 43 - 18 +25
4.
herb
bz 12 23 7 2 3 38 - 20 +18
5.
herb
bz 12 20 6 2 4 20 - 17 +3
6.
herb
plus 12 16 5 1 6 30 - 33 -3
7.
herb
minus 12 15 5 0 7 18 - 19 -1
8.
herb
minus 12 14 4 2 6 21 - 27 -6
9.
herb
bz 12 10 3 1 8 24 - 31 -7
10.
herb
bz 12 10 3 1 8 29 - 44 -15
11.
herb
bz 12 7 2 1 9 9 - 38 -29
12.
herb
bz 12 4 1 1 10 16 - 53 -37

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 16 5 1 0 20 - 8 +12
2.
herb
5 15 5 0 0 19 - 5 +14
3.
herb
6 12 4 0 2 18 - 9 +9
4.
herb
6 12 4 0 2 16 - 13 +3
5.
herb
6 11 3 2 1 17 - 10 +7
6.
herb
6 10 3 1 2 10 - 7 +3
7.
herb
6 9 3 0 3 12 - 10 +2
8.
herb
6 7 2 1 3 20 - 27 -7
9.
herb
5 6 2 0 3 6 - 9 -3
10.
herb
7 4 1 1 5 5 - 24 -19
11.
herb
6 3 1 0 5 8 - 18 -10
12.
herb
7 3 1 0 6 11 - 27 -16

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 18 6 0 0 21 - 6 +15
2.
herb
7 18 6 0 1 23 - 9 +14
3.
herb
6 12 4 0 2 23 - 10 +13
4.
herb
6 12 4 0 2 21 - 10 +11
5.
herb
6 10 3 1 2 10 - 10 0
6.
herb
7 9 3 0 4 12 - 10 +2
7.
herb
6 7 2 1 3 16 - 13 +3
8.
herb
6 5 1 2 3 9 - 17 -8
9.
herb
6 4 1 1 4 14 - 20 -6
10.
herb
6 3 1 0 5 9 - 17 -8
11.
herb
5 3 1 0 4 4 - 14 -10
12.
herb
5 1 0 1 4 5 - 26 -21

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. AKADEMIA REISSA POZNAŃAKADEMIA REISSA POZNAŃ 11 30 10 0 1 36 - 13 +23
2. ORZEŁ SŁOPANOWOORZEŁ SŁOPANOWO 11 28 9 1 1 42 - 16 +26
3. UKS CANARINHOS SKÓRZEWOUKS CANARINHOS SKÓRZEWO 11 27 9 0 2 36 - 15 +21
4. FCL PRZEŹMIEROWOFCL PRZEŹMIEROWO 11 23 7 2 2 38 - 17 +21
5. RKS WEŁNA II ROGOŹNORKS WEŁNA II ROGOŹNO 11 17 5 2 4 19 - 17 +2
6. BOLA 06 POZNAŃBOLA 06 POZNAŃ 11 15 5 0 6 18 - 18 0
7. ZŁOCI ZŁOTKOWOZŁOCI ZŁOTKOWO 11 14 4 2 5 20 - 21 -1
8. KS KĄSINOWOKS KĄSINOWO 11 13 4 1 6 28 - 32 -4
9. ARKA KIEKRZARKA KIEKRZ 11 10 3 1 7 24 - 30 -6
10. ODLEW POZNAŃODLEW POZNAŃ 11 7 2 1 8 24 - 42 -18
11. ZIELONI GAJ MAŁYZIELONI GAJ MAŁY 11 4 1 1 9 8 - 38 -30
12. LKS LIPALKS LIPA 11 4 1 1 9 14 - 48 -34

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. AKADEMIA REISSA POZNAŃAKADEMIA REISSA POZNAŃ 1 3 1 0 0 6 - 1 +5
2. ODLEW POZNAŃODLEW POZNAŃ 1 3 1 0 0 5 - 2 +3
3. UKS CANARINHOS SKÓRZEWOUKS CANARINHOS SKÓRZEWO 1 3 1 0 0 3 - 0 +3
4. KS KĄSINOWOKS KĄSINOWO 1 3 1 0 0 2 - 1 +1
5. RKS WEŁNA II ROGOŹNORKS WEŁNA II ROGOŹNO 1 3 1 0 0 1 - 0 +1
6. ZIELONI GAJ MAŁYZIELONI GAJ MAŁY 1 3 1 0 0 1 - 0 +1
7. ORZEŁ SŁOPANOWOORZEŁ SŁOPANOWO 1 0 0 0 1 1 - 2 -1
8. BOLA 06 POZNAŃBOLA 06 POZNAŃ 1 0 0 0 1 0 - 1 -1
9. ARKA KIEKRZARKA KIEKRZ 1 0 0 0 1 0 - 1 -1
10. LKS LIPALKS LIPA 1 0 0 0 1 2 - 5 -3
11. FCL PRZEŹMIEROWOFCL PRZEŹMIEROWO 1 0 0 0 1 0 - 3 -3
12. ZŁOCI ZŁOTKOWOZŁOCI ZŁOTKOWO 1 0 0 0 1 1 - 6 -5

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112
1. RKS WEŁNA II ROGOŹNO XXX - 1:10:1 - 2:11:2 - - 3:23:0 -
2. ARKA KIEKRZ1:2 XXX 2:3 - 0:1 - - 0:41:6 - - 4:2
3. ZŁOCI ZŁOTKOWO - - XXX 2:43:01:30:1 - - 4:12:1 -
4. AKADEMIA REISSA POZNAŃ - 3:16:1 XXX - 3:2 - 3:1 - 4:0 - -
5. ZIELONI GAJ MAŁY1:00:3 - 0:7 XXX 0:2 - 1:41:6 - - 2:2
6. BOLA 06 POZNAŃ0:10:4 - - - XXX 1:2 - - 3:22:0 -
7. UKS CANARINHOS SKÓRZEWO - 3:2 - 0:13:1 - XXX 4:11:4 - - 7:0
8. FCL PRZEŹMIEROWO3:3 - 1:1 - - 3:10:3 XXX 4:1 - - 6:1
9. ORZEŁ SŁOPANOWO4:0 - 5:32:0 - 1:0 - - XXX 3:35:2 -
10. KS KĄSINOWO - 4:3 - - 4:1 - 2:41:32:1 XXX 3:1 -
11. ODLEW POZNAŃ - 3:3 - 3:64:1 - 2:91:8 - - XXX 7:0
12. LKS LIPA1:4 - 2:02:4 - 0:3 - - 1:53:62:5 XXX

Partonat medialny

 

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STELLA LUBOŃRKS WEŁNA ROGOŹNO
STELLA LUBOŃ 3:2 RKS WEŁNA ROGOŹNO
2014-04-05, 16:00:00
Luboń ul. Szkolna
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najnowszy film

Zapowiedz meczu : RKS WEŁNA ROGOŹNO VS KS ŁOPUCHOWO

Transfery

http://sport.redblog.nto.pl/files/2010/01/transfery.jpg

 

ODCHODZĄ :

- ?










 

 

PRZYCHODZĄ :

- Eligiusz Frieske(junior),

- Mikołaj Rączkowiak(junior).









 

 


 
                           
                          
          














 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsza galeria

TMS STELLA LUBOŃ 3:2 (2:1) RKS WEŁNA ROGOŹNO
Ładowanie...

Losowa galeria

RKS WEŁNA ROGOŹNO 3:2 TPS WINOGRADY POZNAŃ
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 53, wczoraj: 299
ogółem: 1 290 820

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator
status Gadu-Gadu

Wyszukiwarka

Sport.pl

Zczuba.tv