RKS Wełna RogoĽno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

22

06-2018

pi±tek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

¶roda

28

06-2018

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
PIAST KOBYLNICA 2:0 KP LAS PUSZCZYKOWO
PELIKAN NIECHANOWO 4:2 WINOGRADY POZNAŃ
POLONIA POZNAŃ 0:5 KOTWICA KÓRNIK
KS ŁOPUCHOWO 1:4 VITCOVIA WITKOWO
TMS SUCHARY SUCHY LAS 1:0 WARTA ¦REM
KŁOS ZANIEMY¦L 3:0 LECHITA KŁECKO
STELLA LUBOŃ 3:2 RKS WEŁNA ROGO¬NO

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
KP LAS PUSZCZYKOWO - LECHITA KŁECKO
KŁOS ZANIEMY¦L - TMS SUCHARY SUCHY LAS
WARTA ¦REM - KS ŁOPUCHOWO
VITCOVIA WITKOWO - STELLA LUBOŃ
KOTWICA KÓRNIK - PELIKAN NIECHANOWO
WINOGRADY POZNAŃ - PIAST KOBYLNICA
RKS WEŁNA ROGO¬NO - POLONIA POZNAŃ

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Logowanie

Statystyki drużyny

Ankiety

W sezonie 2013/2014 Wełna awansuje do IV ligi ??

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2013-08-24 ZŁOCI ZŁOTKOWO 2:4 AKADEMIA REISSA POZNAŃ zobacz ›
2013-08-24 ZIELONI GAJ MAŁY 0:3 ARKA KIEKRZ zobacz ›
2013-08-24 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO 4:1 FCL PRZE¬MIEROWO zobacz ›
2013-08-24 ORZEŁ SŁOPANOWO 3:3 KS KˇSINOWO zobacz ›
2013-08-24 ODLEW POZNAŃ 7:0 LKS LIPA zobacz ›
2013-08-25 RKS WEŁNA II ROGO¬NO 2:1 BOLA 06 POZNAŃ relacja ›
2013-08-31 LKS LIPA 2:4 AKADEMIA REISSA POZNAŃ zobacz ›
2013-08-31 KS KˇSINOWO 3:1 ODLEW POZNAŃ zobacz ›
2013-08-31 FCL PRZE¬MIEROWO 4:1 ORZEŁ SŁOPANOWO zobacz ›
2013-08-31 BOLA 06 POZNAŃ 1:2 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO zobacz ›
2013-08-31 ZŁOCI ZŁOTKOWO 3:0 ZIELONI GAJ MAŁY zobacz ›
2013-09-01 ARKA KIEKRZ 1:2 RKS WEŁNA II ROGO¬NO relacja ›
2013-09-07 ZIELONI GAJ MAŁY 0:7 AKADEMIA REISSA POZNAŃ zobacz ›
2013-09-07 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO 3:2 ARKA KIEKRZ zobacz ›
2013-09-07 ORZEŁ SŁOPANOWO 1:0 BOLA 06 POZNAŃ zobacz ›
2013-09-07 ODLEW POZNAŃ 1:8 FCL PRZE¬MIEROWO zobacz ›
2013-09-07 LKS LIPA 3:6 KS KˇSINOWO zobacz ›
2013-09-08 RKS WEŁNA II ROGO¬NO 1:1 ZŁOCI ZŁOTKOWO relacja ›
2013-09-14 AKADEMIA REISSA POZNAŃ 4:0 KS KˇSINOWO zobacz ›
2013-09-14 FCL PRZE¬MIEROWO 6:1 LKS LIPA zobacz ›
2013-09-14 BOLA 06 POZNAŃ 2:0 ODLEW POZNAŃ zobacz ›
2013-09-14 ARKA KIEKRZ 1:6 ORZEŁ SŁOPANOWO zobacz ›
2013-09-14 ZŁOCI ZŁOTKOWO 0:1 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO zobacz ›
2013-09-15 ZIELONI GAJ MAŁY 1:0 RKS WEŁNA II ROGO¬NO relacja ›
2013-09-21 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO 3:1 ZIELONI GAJ MAŁY zobacz ›
2013-09-21 ORZEŁ SŁOPANOWO 5:3 ZŁOCI ZŁOTKOWO zobacz ›
2013-09-21 ODLEW POZNAŃ 3:3 ARKA KIEKRZ zobacz ›
2013-09-21 LKS LIPA 0:3 BOLA 06 POZNAŃ zobacz ›
2013-09-21 KS KˇSINOWO 1:3 FCL PRZE¬MIEROWO zobacz ›
2013-09-22 RKS WEŁNA II ROGO¬NO 0:1 AKADEMIA REISSA POZNAŃ relacja ›
2013-09-28 AKADEMIA REISSA POZNAŃ 3:1 FCL PRZE¬MIEROWO zobacz ›
2013-09-28 BOLA 06 POZNAŃ 3:2 KS KˇSINOWO zobacz ›
2013-09-28 ARKA KIEKRZ 4:2 LKS LIPA zobacz ›
2013-09-28 ZŁOCI ZŁOTKOWO 2:1 ODLEW POZNAŃ zobacz ›
2013-09-28 ZIELONI GAJ MAŁY 1:6 ORZEŁ SŁOPANOWO zobacz ›
2013-09-29 RKS WEŁNA II ROGO¬NO 1:2 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO relacja ›
2013-10-05 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO 0:1 AKADEMIA REISSA POZNAŃ zobacz ›
2013-10-05 ODLEW POZNAŃ 4:1 ZIELONI GAJ MAŁY zobacz ›
2013-10-05 LKS LIPA 2:0 ZŁOCI ZŁOTKOWO zobacz ›
2013-10-05 KS KˇSINOWO 4:3 ARKA KIEKRZ zobacz ›
2013-10-05 FCL PRZE¬MIEROWO 3:1 BOLA 06 POZNAŃ zobacz ›
2013-10-06 ORZEŁ SŁOPANOWO 4:0 RKS WEŁNA II ROGO¬NO relacja ›
2013-10-12 AKADEMIA REISSA POZNAŃ 3:2 BOLA 06 POZNAŃ zobacz ›
2013-10-12 ARKA KIEKRZ 0:4 FCL PRZE¬MIEROWO zobacz ›
2013-10-12 ZŁOCI ZŁOTKOWO 4:1 KS KˇSINOWO zobacz ›
2013-10-12 ZIELONI GAJ MAŁY 2:2 LKS LIPA zobacz ›
2013-10-12 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO 1:4 ORZEŁ SŁOPANOWO zobacz ›
2013-10-13 RKS WEŁNA II ROGO¬NO 3:0 ODLEW POZNAŃ relacja ›
2013-10-19 ORZEŁ SŁOPANOWO 2:0 AKADEMIA REISSA POZNAŃ zobacz ›
2013-10-19 ODLEW POZNAŃ 2:9 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO zobacz ›
2013-10-19 KS KˇSINOWO 4:1 ZIELONI GAJ MAŁY zobacz ›
2013-10-19 FCL PRZE¬MIEROWO 1:1 ZŁOCI ZŁOTKOWO zobacz ›
2013-10-19 BOLA 06 POZNAŃ 0:4 ARKA KIEKRZ zobacz ›
2013-10-20 LKS LIPA 1:4 RKS WEŁNA II ROGO¬NO relacja ›
10  2013-10-26 AKADEMIA REISSA POZNAŃ 3:1 ARKA KIEKRZ zobacz ›
10  2013-10-26 ZŁOCI ZŁOTKOWO 1:3 BOLA 06 POZNAŃ zobacz ›
10  2013-10-26 ZIELONI GAJ MAŁY 1:4 FCL PRZE¬MIEROWO zobacz ›
10  2013-10-26 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO 7:0 LKS LIPA zobacz ›
10  2013-10-26 ORZEŁ SŁOPANOWO 5:2 ODLEW POZNAŃ zobacz ›
10  2013-10-27 RKS WEŁNA II ROGO¬NO 3:2 KS KˇSINOWO relacja ›
11  2013-11-02 ODLEW POZNAŃ 3:6 AKADEMIA REISSA POZNAŃ zobacz ›
11  2013-11-02 LKS LIPA 1:5 ORZEŁ SŁOPANOWO zobacz ›
11  2013-11-02 KS KˇSINOWO 2:4 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO zobacz ›
11  2013-11-02 ZIELONI GAJ MAŁY 0:2 BOLA 06 POZNAŃ zobacz ›
11  2013-11-02 ARKA KIEKRZ 2:3 ZŁOCI ZŁOTKOWO zobacz ›
11  2013-11-03 FCL PRZE¬MIEROWO 3:3 RKS WEŁNA II ROGO¬NO relacja ›
12  AKADEMIA REISSA POZNAŃ 6:1 ZŁOCI ZŁOTKOWO zobacz ›
12  ARKA KIEKRZ 0:1 ZIELONI GAJ MAŁY zobacz ›
12  FCL PRZE¬MIEROWO 0:3 UKS CANARINHOS SKÓRZEWO zobacz ›
12  KS KˇSINOWO 2:1 ORZEŁ SŁOPANOWO zobacz ›
12  LKS LIPA 2:5 ODLEW POZNAŃ zobacz ›
12  2014-03-30 BOLA 06 POZNAŃ 0:1 RKS WEŁNA II ROGO¬NO relacja ›
13  AKADEMIA REISSA POZNAŃ LKS LIPA 17:00
13  ODLEW POZNAŃ KS KˇSINOWO 17:00
13  ORZEŁ SŁOPANOWO FCL PRZE¬MIEROWO 17:00
13  UKS CANARINHOS SKÓRZEWO BOLA 06 POZNAŃ 17:00
13  ZIELONI GAJ MAŁY ZŁOCI ZŁOTKOWO 17:00
13  2014-04-06 RKS WEŁNA II ROGO¬NO ARKA KIEKRZ 16:00
14  AKADEMIA REISSA POZNAŃ ZIELONI GAJ MAŁY 17:00
14  ZŁOCI ZŁOTKOWO RKS WEŁNA II ROGO¬NO 16:00
14  ARKA KIEKRZ UKS CANARINHOS SKÓRZEWO 17:00
14  BOLA 06 POZNAŃ ORZEŁ SŁOPANOWO 17:00
14  FCL PRZE¬MIEROWO ODLEW POZNAŃ 17:00
14  KS KˇSINOWO LKS LIPA 17:00
15  KS KˇSINOWO AKADEMIA REISSA POZNAŃ 17:00
15  LKS LIPA FCL PRZE¬MIEROWO 17:00
15  ODLEW POZNAŃ BOLA 06 POZNAŃ 17:00
15  ORZEŁ SŁOPANOWO ARKA KIEKRZ 17:00
15  UKS CANARINHOS SKÓRZEWO ZŁOCI ZŁOTKOWO 17:00
15  RKS WEŁNA II ROGO¬NO ZIELONI GAJ MAŁY 16:00
16  AKADEMIA REISSA POZNAŃ RKS WEŁNA II ROGO¬NO 16:00
16  ZIELONI GAJ MAŁY UKS CANARINHOS SKÓRZEWO 17:00
16  ZŁOCI ZŁOTKOWO ORZEŁ SŁOPANOWO 17:00
16  ARKA KIEKRZ ODLEW POZNAŃ 17:00
16  BOLA 06 POZNAŃ LKS LIPA 17:00
16  FCL PRZE¬MIEROWO KS KˇSINOWO 17:00
17  FCL PRZE¬MIEROWO AKADEMIA REISSA POZNAŃ 17:00
17  KS KˇSINOWO BOLA 06 POZNAŃ 17:00
17  LKS LIPA ARKA KIEKRZ 17:00
17  ODLEW POZNAŃ ZŁOCI ZŁOTKOWO 17:00
17  ORZEŁ SŁOPANOWO ZIELONI GAJ MAŁY 17:00
17  UKS CANARINHOS SKÓRZEWO RKS WEŁNA II ROGO¬NO 16:00
18  AKADEMIA REISSA POZNAŃ UKS CANARINHOS SKÓRZEWO 17:00
18  RKS WEŁNA II ROGO¬NO ORZEŁ SŁOPANOWO 14:00
18  ZIELONI GAJ MAŁY ODLEW POZNAŃ 17:00
18  ZŁOCI ZŁOTKOWO LKS LIPA 17:00
18  ARKA KIEKRZ KS KˇSINOWO 17:00
18  BOLA 06 POZNAŃ FCL PRZE¬MIEROWO 17:00
19  BOLA 06 POZNAŃ AKADEMIA REISSA POZNAŃ 17:00
19  FCL PRZE¬MIEROWO ARKA KIEKRZ 17:00
19  KS KˇSINOWO ZŁOCI ZŁOTKOWO 17:00
19  LKS LIPA ZIELONI GAJ MAŁY 17:00
19  ODLEW POZNAŃ RKS WEŁNA II ROGO¬NO 15:00
19  ORZEŁ SŁOPANOWO UKS CANARINHOS SKÓRZEWO 17:00
20  AKADEMIA REISSA POZNAŃ ORZEŁ SŁOPANOWO 17:00
20  UKS CANARINHOS SKÓRZEWO ODLEW POZNAŃ 17:00
20  RKS WEŁNA II ROGO¬NO LKS LIPA 15:00
20  ZIELONI GAJ MAŁY KS KˇSINOWO 17:00
20  ZŁOCI ZŁOTKOWO FCL PRZE¬MIEROWO 17:00
20  ARKA KIEKRZ BOLA 06 POZNAŃ 17:00
21  ARKA KIEKRZ AKADEMIA REISSA POZNAŃ 17:00
21  BOLA 06 POZNAŃ ZŁOCI ZŁOTKOWO 17:00
21  FCL PRZE¬MIEROWO ZIELONI GAJ MAŁY 17:00
21  KS KˇSINOWO RKS WEŁNA II ROGO¬NO 14:00
21  LKS LIPA UKS CANARINHOS SKÓRZEWO 17:00
21  ODLEW POZNAŃ ORZEŁ SŁOPANOWO 17:00
22  AKADEMIA REISSA POZNAŃ ODLEW POZNAŃ 17:00
22  ORZEŁ SŁOPANOWO LKS LIPA 17:00
22  UKS CANARINHOS SKÓRZEWO KS KˇSINOWO 17:00
22  RKS WEŁNA II ROGO¬NO FCL PRZE¬MIEROWO 16:00
22  BOLA 06 POZNAŃ ZIELONI GAJ MAŁY 17:00
22  ZŁOCI ZŁOTKOWO ARKA KIEKRZ 17:00

Partonat medialny

 

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STELLA LUBOŃRKS WEŁNA ROGO¬NO
STELLA LUBOŃ 3:2 RKS WEŁNA ROGO¬NO
2014-04-05, 16:00:00
Luboń ul. Szkolna
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Najnowszy film

Zapowiedz meczu : RKS WEŁNA ROGO¬NO VS KS ŁOPUCHOWO

Transfery

http://sport.redblog.nto.pl/files/2010/01/transfery.jpg

 

ODCHODZˇ :

- ?










 

 

PRZYCHODZˇ :

- Eligiusz Frieske(junior),

- Mikołaj R±czkowiak(junior).









 

 


 
                           
                          
          














 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsza galeria

TMS STELLA LUBOŃ 3:2 (2:1) RKS WEŁNA ROGO¬NO
Ładowanie...

Losowa galeria

RKS WEŁNA II ROGO¬NO 3:2(1:1) MATROT KˇSINOWO
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 99, wczoraj: 112
ogółem: 1 315 971

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomo¶ć
Administrator
status Gadu-Gadu

Wyszukiwarka

Sport.pl

Zczuba.tv